Neşe Akar Yaşam Koçu
 

Etkinlikler

Şefkat mi? Zorbalık mı? Sevgi korkudan daha güçlü!

Gerçek doğamız sevgi ve şefkat... Ancak kendimize acımasız davranabiliyoruz. Bu seminer, bazen kendimize karşı ne kadar kaba olduğumuzu ve kendimize şiddet uyguladığımızı anlamamıza, daha incelikle ve şefkatle nasıl karşılık vereceğimizi öğrenmemize yardımcı olacaktır. Kendimizi önemsiyorsak ve kendimizi motive etmek istiyorsak eğer, seçimimiz şudur: Sevgi korkudan daha güçlüdür. Şefkatli olmak, başarısızlığa uğradıklarında veya hata yaptıklarında, sertçe eleştirmektense, başkalarına anlayış ve incelikle yaklaşabilmek demektir. Kendine şefkat, zor zamanlarımızda, başarısız olduğumuzda kendimize de aynı şekilde davranmaktır. …tüm bunları ve daha fazlasını seminerimizde konuşmak üzere bekliyoruz.

Devamı
Ücretsiz Seminer - Artık İncinmeyi Bırakalım!

Ücretsiz Seminer - Artık İncinmeyi Bırakalım!

Hepimiz bir şekilde incinmekten payımıza düşeni almışızdır. Fakat bazen, geçmişle öyle sarılıyızdır ki, bize yanlış yaptığını düşündüğümüz kişilere ait sahneleri sürekli olarak yeniden yeniden oynatırız. İncinmeyi hatırladıkça, incinme hislerimizi tazeleriz. Artık kendi kendimizi İncitmekteyizdir. Öyleyse incinmiş Hİslerimizi ne yapacağız? Nasıl kurtulacağız?

Devamı
Hoşgörü Semineri

Hoşgörü Semineri

Güçlüklere dayanma yeteneğiniz nasıl? Olumsuz durumların ötesine geçebiliyor musunuz? Düşünceli ve olgun bir şekilde davranabiliyor musunuz? Nasıl ki bir ağaç, meyvelerini kendisini taşlayanlara bile sunar, aynı şekilde siz de sevgi ve anlayışa sahip misiniz? Değilseniz geliştirmek ister misiniz? Hoşgörmek ne demektir ve

Devamı