Neşe Akar Yaşam Koçu
Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

Toplumsal Sorumluluk

Bireylere olduğu kadar içinde yaşadığımız topluma hizmet etmenin de önemine inanıyorum. Bu nedenle, bu satırlarla, toplumsal kurumlara sesleniyorum. Talep edildiği takdirde, çeşitli konularda, herhangi bir ücret almaksızın birlikte seminerler düzenleyebiliriz.

Bunu gönüllü bir toplumsal hizmet olarak değerlendiriyor ve bu şekilde bu konudaki toplumsal sorumluluğumu da sizlerle işbirliği yaparak yerine getirmek istiyorum.

Bu konuda yaptığım çalışmaları yine bu sayfalardan takip edebilirsiniz.

Neşe AKAR

 

Toplumsal sorumluluk olarak şimdiye farklı projelerde gönüllü olarak koçluk ve mentorluk yaptım ve yapmaya devam ediyorum. Lütfen bu konudaki işbirliği taleplerinizi iletiniz:

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ve Türkiye Koçluk Federasyonu’nun ortak bir projesinde, genç öğrencilere gönüllü koçluk,

nar_taneleri_logo

Nar Taneleri projesi

2009- 2013 yılları arasında, Boyner Holding ve grup şirketlerinin önderliğinde yürütülen Nar Taneleri projesinde, (Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu (UNFPA), Türkiye Personel Yönetimi Derneği (PERYÖN), Başbakanlık Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) ile ortaklık ve Türkiye İş Kurumu(İŞ-KUR) ile işbirliğiyle), genç kadınlara gönüllü mentorluk (*)

(*) Projeyle ilgili bilgi almak için linki tıklayınız.

http://www.nartaneleri.com/OGAD Otizm Güçlü Aile Derneği Koçluk Projesi (Nisan 2015)

(OGAD otizmli ve YGB-Yaygın Gelişim Bozuklukları olan çocukları  ve  ailelerini eğiterek ve koçluk yaparak desteklemeyi ve otizmle baş edebilmek için güçlendirmeyi hedefleyen bir dernektir.) projesi kapsamında, otizmli çocukların ailelerine hem eğitimle otizm konusunda bilinçlenme, hem de bire bir koçluk desteği verilen projede görev almıştır. (*)

(*) Projeyle ilgili bilgi almak için linki tıklayınız.

http://www.ogad.org/

http://www.ogad.org/sayfalar.asp?LanguageID=1&cid=3&id=55

https://www.facebook.com/OGADOtizmDernegi

 

İTÜ Mezunları Derneği - Yönderlik Programı (Mart 2015)

Program ile iş hayatında zengin deneyimler kazanmış, önemli işlere imza atmış İTÜ mezunlarını gönüllü olarak 3. ve 4. sınıf İTÜ’lü öğrencilerle buluşturmak; böylece öğrencilerin kariyer ve yaşamlarıyla ilgili doğru yönelimlerde ve bilinçli seçimlerde bulunmalarını sağlamak, hazırlık düzeylerini artırmak amaçlanmaktadır. Bu projede, bir gence mentorluk yapmaktayım.

http://www.itumdik.com/ilan-detay.aspx?id=450

Yorum Yazın