#YeniYıl, #Armağan, #kutlama
Günün Sözü

Günün Sözü

Yeni Yıl Armağanınız...

Zordu belki 2017…
Ama 2018’e başlamaya hazırlanırken, bu yıl hayatıma dokunan, öğrenmemi, büyümemi ve olgunlaşmamı sağlayan herkese teşekkürlerimi sunuyorum ve kabul etmeniz umuduyla sizin için dileklerimi paylaşmak istiyorum:
Şefkat - Şu an görünür olmasa bile size armağanlarınızı görme yeteneğini diliyorum. Sizi kızdırsalar bile, hayatınıza zarafet katan her insanın parıltısını görmeyi ve şefkatinizi paylaşmanızı diliyorum. Başkalarının güzelliğini tamamen kabul eden bir yürek diliyorum.
Merak - Beş yaşındaki halinizle tekrar buluşmanızı diliyorum. Kendinize sorular sormanızı, bilinmeyen toprakları keşfetmenizi ve başkaları konfor alanlarını zorlayıp aşarken onları neşeyle izlemenizi diliyorum. Ne olduğunuzu ve ne olacağınıza dair her şeyi bilmenin içsel huzurunu diliyorum.
Netlik - Birçoğumuzun önünde duran buğulu aynayı temizlemenizi diliyorum. Bu sene kendinize dair o armağanınızı görmenizi diliyorum. Dünyayı, dilediğiniz gibi değil, gerçekten olduğu gibi görmenizi diliyorum. Çünkü buradan, her şey mümkün olur.
Cesaret - Size, hayal gücünüzün ötesinde, özünüzde olana daha çok ulaşmanıza yardımcı olacak deneyimlere, zorluklara ve başarılara doğru ilerlemek için cesaret diliyorum. Karışıklığın tam ortasında durma ve geri çekilmeme cesaretini diliyorum. Cesaret fenerinizi tutmanızı ve kim olduğunuzu, burada ne yapmak için bulunduğunuzu ve dünyamızda her şey ve herkes için taşıdığınız önemi hatırlamanızı diliyorum.
Hoşnutluk - O temizlediğiniz aynaya bakmanızı; sizi, bugün siz yapan düne ve daha çoğunu getirecek yarına güvenerek bugün kim olduğunuza dair o armağanı görmenizi diliyorum. Hayatınızda bugün kim olmanız gerekiyorsa, tam olarak öyle olduğunuza dair derin bir inanç diliyorum. Başkalarını da oldukları gibi görme, kabul etme ve daima sevme yeteneğini diliyorum.
Son olarak, size şimdiye kadar yaptıklarınızın tamamen doğru olduğuna ve bugün yaptıklarınızın da, hayatınızın bu zamanı için yapılması gerekenler olduğuna güvenerek neşeyle dolu bir yıl diliyorum. Size ve hayatlarına dokunduğunuz herkese mutluluk, neşe ve özgürlük getirecek olan her şeyle tam bir uyum içinde yaşama yeteneği diliyorum.
Daima en iyisine layıksınız…
Neşe Akar

Yorum Yazın